MDT - Mezinárodní centrum pro telemedicínu

Naše zdravotnické zařízení poskytuje vysoce specializované kardiologické služby v oblasti telemedicíny. Věnujeme se především problematice dlouhodobé neinvazivní monitorace srdečního rytmu, spánkové apnoe a pacientům se srdečním selháním. Spolupracujeme s většinou českých a slovenských kardiologických a cerebrovaskulárních center, specializovaných ambulancí a sportovními lékaři.

Na vašem srdci nám záleží!

Proto jsme se rozhodli zapojit do osvětové kampaně o fibrilaci síní a nabídnout vám naše služby.

Služby v oblasti monitorace srdečního rytmu

V našem centru poskytujeme služby krátkodobé i dlouhodobé monitorace srdečního rytmu a jeho odborné posouzení zkušenými specialisty.

Monitorace srdečního rytmu

Dlouhodobá monitorace srdečního rytmu

Pro správnou diagnózu srdečních arytmií je nezbytné zaznamenat křivku EKG, která zachytí příznaky onemocnění. K tomu je zapotřebí delší časový úsek, většinou je nutný několikadenní záznam.


Diagnostický přístroj Vám zašleme domů bez nutnosti návštěvy lékaře. Po celou dobu diagnostiky, od zapojení přístroje až po jeho zaslání zpět, je k dispozici asistenční služba, která s Vámi komunikuje v případě potřeby nebo záchytu poruchy rytmu. Všechny záznamy jsou vyhodnoceny kardiologem. Závěrečnou zprávu z vyšetření obdržíte na Vaši adresu.Chytré hodinky

Hodnocení EKG z chytrých hodinek

Pokud vlastníte chytré hodinky (např. apple watch či jiné smart watch), můžete nám odeslat vaše EKG ke zhodnocení srdečního rytmu a kardiologické konzultaci.


Analýza provedená automaticky hodinkami poskytuje pouze základní informaci o průběhu srdečního rytmu. Pro podrobnější analýzu je vhodné záznam validovat odborným lékařem.

Naše centrum nabízí jednorázové či pravidelné hodnocení těchto záznamů.

Objednat monitoraci srdce

Vyplňte nezávazně následující formulář.
Poté vám zavoláme a společně vybereme nejvhodnější postup a přístroj právě pro vás.

Nebo nám zavolejte na telefonní číslo: +420 514 514 480.


Pole označená * jsou pro nás důležitá – vyplňte je prosím vždy.

PŘEJÍT NA WEB MDT.CZ