ODBORNÉ HODNOCENÍ EKG ZÁZNAMŮ Z APPLE WATCH

Mobilní aplikace MDT WATCH je novinkou ve světe telemedicíny. Jednoduchý a rychlý způsob, jak mít možnost nechat vyhodnotit vlastní EKG záznam kdekoliv a kdykoliv. EKG záznam z vašich hodinek je odesílán do našeho mezinárodního telemedicínského centra MDT, kde je odborně posouzen.

JAK MDT WATCH VYUŽÍVAT?

1) Stáhněte si aplikaci do svého telefonu v AppStore (momentálně je služba dostupná pouze pro APPLE WATCH) nebo přes tento QR kód:

obr,

2) Změřte si své EKG pomocí hodinek. Ujistěte se, že máte hodinky nasazené na správném zápěstí (dle nastavení) a pevně utažené.

Hodinky odemkněte a spusťte aplikaci měření EKG.

Dále postupujte dle instrukcí na displeji – položte prst volné ruky na korunku hodinek a vyčkejte 30 sekund. Korunku není třeba mačkat

obr,1

3) Díky tomu, že nosíte hodinky u sebe, můžete EKG záznam při obtížích natočit a odeslat okamžitě, v době projevu arytmie či jiných potíží ať už preventivně nebo pravidelně v rámci předplatného. Tím se zvyšuje pravděpodobnost včasného odhalení arytmie a zahájení léčby dříve, než se problém projeví při vyšetření u lékaře.

VÝHODY APLIKACE MDT WATCH?

Je cenově dostupná!

Jednorázové vyhodnocení záznamu stojí 49,-Kč.
Pravidelné vyhodnocení (až 30 EKG záznamů za měsíc) stojí 299,- Kč.

1 měsíc monitorace na K-žádanku (na vyzkoušení aplikace).

Stačí do informací o sobě vyplnit jméno a příjmení lékaře (případně název
zdravotnického zařízení) a my je poté propojíme s Vašimi záznamy.

Další výhodou aplikace MDT WATCH je to, že umožňuje odhalit nejen fibrilace síní, ale i další typy arytmií (NSKT, komorové extrasystoly, AV blokády atd.)

Pro více informací navštivte webovou stránku https://mdtwatch.cz/

obr, 2