c1374854-c556-4886-a832-fcb0cdd5299b

Naše nová služba, mobilní aplikace MDT WATCH, je konečně na světě!

Máte APPLE WATCH? Pak zpozorněte…jedním kliknutím můžete totiž skrze naši novou aplikaci odeslat záznam EKG přímo z vašich chytrých hodinek k nám, kde jej odborně vyhodnotíme a posoudíme.

Jak to udělat? Stáhněte si v App Store naši novinku, aplikaci MDT watch. Jde o moderní a rychlý způsob, jak mít srdce pod neustálou kontrolou. Ať už z preventivního či zdravotního hlediska.

Hlavní výhodou je, že můžete EKG záznam při obtížích natočit a odeslat skrze aplikaci okamžitě, právě v době projevu arytmie či jiných potíží se srdcem. Tím se zvyšuje pravděpodobnost včasného odhalení daného problému a zahájení léčby. MDT WATCH navíc, oproti jiným EKG aplikacím, umožňuje odhalit nejen fibrilace síní, ale i další typy arytmií, jako jsou NSKT, komorové extrasystoly, AV blokády apod.
Všechny odeslané a vyhodnocené záznamy najdete v aplikaci na jednom místě. A pokud do informací o sobě vyplníte ještě i jméno a příjmení lékaře (případně název zdravotnického zařízení), který se o Vás stará, pak je možné s ním svá data propojit a sdílet.
Aplikace je vhodná nejen pro pacienty po katetrizační ablaci či s chronickými obtížemi, ale i pro pacienty pociťující nějaké potíže velmi sporadicky.
Jistě vás potěší i cenová dostupnost. Jednorázové vyhodnocení EKG záznamu stojí pouhých 49 Kč. Předplatné, kde můžete využít a zaslat k hodnocení až 30 záznamů, vyjde na pravidelný měsíční poplatek 299 Kč.

Více informací k aplikaci najdete přímo na stránkách www.mdtwatch.cz
mdt_watch_e-mail-podpis_2