Poskytujeme následující služby z oblasti telemedicíny

ECG

Monitorace srdečního rytmu

Pro správnou diagnózu a léčbu srdečních arytmií je nezbytné zaznamenat průběh EKG během projevujících se příznaků.

V našem centru poskytujeme služby krátkodobé i dlouhodobé monitorace srdečního rytmu a jeho odborné posouzení zkušenými specialisty.

Diagnostický přístroj si můžete objednat domů bez nutnosti návštěvy lékaře. Všechny záznamy jsou vyhodnoceny kardiologem a výsledek vyšetření vám zašleme na e-mail nebo poštou.

Apnoe

Diagnostika poruch spánku (nové)

Cítíte stálý pocit únavy a nedostatku spánku po probuzení i během dne? Problémy se spánkem představují globální epidemii, která ohrožuje zdraví a kvalitu až 45 % světové populace.

Až 80 % pacientů s poruchami dýchání ve spánku není diagnostikováno. Jste mezi nimi i vy?

Nabízíme efektivní, pohodlnou a rychlou diagnostiku poruch spánku pro děti i dospělé v pohodlí vlastního domova.

Pressure

Monitorace krevního tlaku

Problémy s nízkým či vysokým krevním tlakem patří s nejčastějším onemocněním kardiovaskulárního systému.

Poskytujeme službu vzdálené monitorace krevního tlaku, díky které můžeme sledovat dlouhodobé změny tlaku v konkrétním období.

Naměřená data lze následně použít např. při úpravě medikace či návrhu dalších opatření.

Wearables

EKG z chytrých hodinek (nové)

Nositelná elektronika (tzv. wearables) již v současné době není žádnou novinkou. Některá tato zařízení svým majitelům umožňují vytvářet záznamy srdečního rytmu, které lze následně odeslat k odbornému posouzení.

Naše centrum nabízí jednorázové či pravidelné hodnocení těchto záznamů.

OnlineConsulting

Online kardiologická poradna (nové)

Vzhledem k situaci, která vznikla v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19 a následným opatřením, a to zejména omezení ambulantní péče, otevíráme pro Vás zdarma internetovou kardiologickou poradnu.

Našim cílem je zajistit možnost konzultací vašich zdravotních obtíží v oblasti kardiologie a to nejen pro naše stávající klienty, ale také pro ty s z vás, kteří se momentálně nemají na koho obrátit, ať už z důvodu absence svého kardiologa či z důvodu obavy o svůj zdravotní stav při návštěvě nemocničního zařízení.